شرکت SRL

شرکت srl

Sisco Research Laboratory

شرکت SRL برای تأمین تقاضای روزافزون مواد شیمیایی تحقیقاتی در هند و سایر کشورهای همسایه در سال 1975 تاسیس شد.
این شرکت تحت رهبری رئیس و مدیرعامل آقای S.K. Agarwal در طول بیش از 4 دهه به ساخت معرف ها و مواد شیمیایی بسیار پیچیده و با کیفیت بین المللی را در هند پرداخته است. در زمانی که، هیچ شرکت هندی دیگر دانش و مهارت فنی لازم برای انجام واکنش های پیچیده مورد نیاز برای تولید مواد شیمیایی با خلوص بالا را نداشت.

امروزه این شرکت طیف وسیعی از محصولات در حدود 5000 محصول را در گریدها و اندازه های مختلف بسته بندی، تولید و به بازار عرضه می کند.

شرکت SRL همچنین مواد شیمیایی پیشرفته و با خلوص بالا را در بسته های فله (bulk) و نیمه فله (semi-bulk) به واحدهای تحقیق و توسعه (R&D) و تولید صنایع مختلف، دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی ارائه می دهد.

محصولات شرکت SRL به طور عمده در پنج دسته طبقه بندی می شوند:

  • General Laboratory Chemicals & Solvents
  • Bioreagents, Biochemicals & Specialty Fine Chemicals
  • Nanotechnology Products
  • Dehydrated Culture Media, Biological Ingredients, Media Supplements, Chromogenic Media & Media Kits
  • BioLit™ range of DNA and Protein tools

با توجه به اینکه در سال های اخیر، ایران تحت شرایط تحریمی قرار داشته است، به همین خاطرهیچ نمایندگی رسمی شرکت SRL در کشور وجود ندارد.

پس در شرایط تحریمی حاضر هیچ شرکت و فردی نمی تواند ادعای داشتن نمایندگی محصولات شرکت ترموفیشر را داشته باشد.

حال چه باید کرد؟؟؟؟

کیمیا زیست گستر نوین” در راستای ارتقاء تولیدات و سطح علمی کشور مبادرت به واردات و توزیع مواد شیمیایی و مصرفی آزمایشگاهی شرکت SRL کرده است. هدف مجموعه ما تأمين مواد و تجهيزات مورد نياز در بخش هاى مختلف آزمايشگاهى، تحقيقاتى، بيمارستانى، صنعتى و … مي باشد.

سایر شرکت‌ها: