شرکت ترموفیشر

شرکت ترموفیشر

شرکت ترموفیشر ساینتیفیک یا به اختصار TMO یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فناوری پزشکی و تکنولوژی در جهان است که مجموعه ای گسترده از تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی را ارائه می دهد.

مقر اصلی این شرکت در ماساچوست آمریکا است که با بیش از ۷۵ هزار کارمند در۵۰ کشور جهان فعالیت دارد.

شرکت ترموفیشر

شرکت Thermo Fisher با ادغام دو شرکت ترمو الکترون (Thermo Electron) و فیشر ساینتیفیک (Fisher Scientific) در سال ۲۰۰۶ تشکیل شد.

شرکت ترمو الکترون یک شرکت پیشرو در انگلستان بود که ارائه دهنده ابزارهای تحلیلی و علمی، مواد مصرفیف نرم افزار و خدمات بود. شرکت فیشر ساینتیفیک یک شرکت تجهیزات آزمایشگاهی مستقر در آمریکا بود.

هدف شرکت ترموفیشر

هدف اصلی این شرکت بنا بر آنچه خودشان اعلام نمودند کمک به مشتریان خود برای ایجاد جهانی سالم تر، تمیزتر و ایمن‌تر است. حال آنکه این مشتریان در حال سرعت دادن به تحقیقات علوم طبیعی، حل کردن چالش های پیچیده تحلیلی، بهبود تشخیص بیماری و درمان بیمار یا در حال افزایش محصولات در آزمایشگاه خودشان باشند.

زمینه کاری شرکت ترموفیشر

شرکت ترموفیشر طیف وسیعی از محصولات را توسعه، تولید و به فروش می رساند. این شرکت در چهار بخش اصلی فعالیت می کند:

Life Science Solutions
Special Diagnostics
Analytical instrument
Laboratory Products and Services

۱. بخش Life Science Solutions مجموعه‌ای از معرف ها، ابزارها و مواد مصرفی مورد استفاده در تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی، تولید داروهای جدید و واکسن ها را ارائه می دهد.
۲.بخش Special Diagnostics طیف گسترده ای از کیت های تشخیصی، معرف ها، محیط کشت، ابزار و محصولات مرتبط را ارائه می کند.
۳.بخش Analytical instrument طیف گسترده ای از ابزارها و مواد مصرفی، نرم افزار و خدمات ها را برای طیف گسترده ای از کاربردها در آزمایشگاه ارائه می دهد.
۴.بخش Laboratory Products and Services محصولات و محلول های مورد نیاز آزمایشگاه ها را ارائه می کند.

این شرکت محصولات و خدمات خود را از طریق مارک های مختلف زیر ارائه می دهد.

با توجه به اینکه در سال های اخیر، ایران تحت شرایط تحریمی قرار داشته است، به همین خاطرهیچ نمایندگی رسمی شرکت ترموفیشردر کشور وجود ندارد.

شاید برای شما سوال باشد پس تبلیغات نمایندگی محصولات شرکت Thermo Fisher در فضای مجازی و همچنین ادعای افراد در بازار مبنی بر اینکه تنها نمایندگی رسمی این شرکت در کشور هستند چیست؟

پس در شرایط تحریمی حاضر هیچ شرکت و فردی نمی تواند ادعای داشتن نمایندگی محصولات شرکت ترموفیشر را داشته باشد.

حال چه باید کرد؟؟؟؟

کیمیا زیست گستر نوین” در راستای ارتقاء تولیدات و سطح علمی کشور مبادرت به واردات و توزیع مواد شیمیایی و مصرفی آزمایشگاهی کرده است. هدف مجموعه ما تأمين مواد و تجهيزات مورد نياز در بخش هاى مختلف آزمايشگاهى، تحقيقاتى، بيمارستانى، صنعتى و … مي باشد.

سایر شرکت‌ها: