ترایزول اینویتروژن

ترایزول

TRIzol

خصوصیات

:Final Product TypeTotal RNA, Transcriptome RNA, micro RNA
:(For Use With (ApplicationReal-Time Quantitative PCR (qPCR), Reverse Transcriptase PCR (RT-PCR), cDNA Library Construction, Nuclease Protection Assays, Northern Blotting, Cloning
:Isolation TechnologyOrganic Extraction
:No. of Reactions100 Preps
:Purification Targettotal RNA, Transcriptome RNA, miRNA
:Purification Time1hr
:Sample TypePlant Samples, Viral Samples, Blood, Tissue, Yeast, Bacteria, Cells
:ScaleScaleable
:Includes100mL TRIzol Reagent
:Quantity1
:High-throughput Compatibility(Not High-throughput Compatible (Manual
:Shipping ConditionRoom Temperature
:Starting Material AmountUp to 1 g tissue, Up to 1 x 10^7 cells
:System TypeTRIzol
:Product Line™TRIzol
ترایزول اینویتروژن

ترایزول یک محلول شیمیایی است که در استخراج DNA ،RNA و پروتئین ها از سلول ها استفاده می شود. این راه حل در ابتدا توسط Piotr Chomczyński and Sacchi، N در 1987 استفاده و منتشر شد. نام صحیح روش استخراج گوانیدینیم تیوسیانات-فنل-کلروفرم است.

استفاده از TRIzol می تواند منجر به افزایش بازده استخراج DNA و RNA قابل مقایسه با سایر روش های استخراج شود. یک روش جایگزین برای استخراج RNA، استخراج فنل و ته نشینی با TCA/استون است.

معرف ترایزول یک معرف کامل و آماده برای جداسازی RNA کامل با کیفیت بالا یا جداسازی همزمان RNA ،DNA و پروتئین از انواع نمونه های بیولوژیکی است. این محلول تک فاز از گوانیدین ایزوتیوسیانات و فنل به منظور جداسازی بخش های جداگانهRNA ، DNA و پروتئین ها از نمونه سلول ها و بافت های انسانی، حیوانی، گیاهی، مخمری یا باکتریایی، در عرض یک ساعت طراحی شده است.

از ویژگی های اصلی معرف TRIzol می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• Permits the isolation of RNA, DNA, and protein from the same sample
• Offers superior lysis capability, even with difficult sample types
• Optimized formulations and protocols for tissues, cells, serum, virus, and bacteria

معرف TRIzol یکپارچگی RNA را به دلیل مهار بسیار موثر فعالیت RNase حفظ می کند در حالی که سلول ها را از بین می برد و اجزای سلول را در هنگام همگن سازی نمونه حل می کند. سادگی روش معرف ترایزول اجازه پردازش همزمان تعداد زیادی از نمونه ها را می دهد. کل مراحل را می توان در 1 ساعت به پایان رساند. RNA کلی جدا شده توسط واکنش TRIzol عاری از پروتئین و آلودگی DNA است.

معرف TRIzol به شما امکان جداسازی متوالی RNA ،DNA و پروتئین ها را از یک نمونه می دهد. پس از همگن شدن نمونه با واکنش TRIzol، كلروفرم اضافه شده و اجازه داده می شود كه هموژنات به صورت یك لایه فوقانی شفاف (حاوی RNA) و یک لایه میانی و لایه های تحتانی آلی و قرمز (حاوی DNA و پروتئین ها) جدا شود.

RNA از لایه فوقانی با ایزوپروپانول رسوب می کند و DNA با اتانول از لایه پایینی. RNA ،DNA یا پروتئین رسوب شده برای پاک سازی ناخالصی ها شسته می شود و سپس برای استفاده در برنامه های پایین دستی مجدداً معلق می شود.

هشدار

هنگام استفاده از TRIzol باید احتیاط شود (به دلیل وجود فنل و کلروفرم). قرار گرفتن در معرض ترایزول می تواند یک خطر جدی برای سلامتی باشد. قرار گرفتن در معرض می تواند منجر به سوختگی شیمیایی جدی و ایجاد زخم دائمی شود. کت آزمایشگاهی، دستکش و پیش بند پلاستیکی توصیه می شود.

گیبکو

اين محصول از برند اینویتروژن به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند.

کیمیا زیست گستر نوین” در راستای ارتقاء تولیدات و سطح علمی کشور مبادرت به واردات و توزیع مواد شیمیایی و مصرفی آزمایشگاهی کرده است. هدف مجموعه ما تأمين مواد و تجهيزات مورد نياز در بخش هاى مختلف آزمايشگاهى، تحقيقاتى، بيمارستانى، صنعتى و … مي باشد.